Den tunna linjen

Nordens Fotoskolas examensarbeten 2018

ÄNTLIGEN!

Nu är allt äntligen fixat och klart.

Bilderna är redigerade och har nu skickats iväg för att printas.

5 Maj är det äntligen dags för vernissagen.

Jag hoppas vi ses där!


Föregående

Liveuppdatering från datorsalen

Nästa

”Arbeta, Arbeta, Arbeta”

6 kommentarer

  1. Äntligen vår! Här nere är främsta vårtecknet när tranorna kommer till Hornborgasjön i 20000-tal. Sedan spelade vi några hål golf i helgen, blött och is på dammarna, där bollarna låg och såg försmädliga ut. men ändå ett tecken på att våren är här.

  2. Äntligen vår! Här nere är främsta vårtecknet när tranorna kommer till Hornborgasjön i 20000-tal. Sedan spelade vi några hål golf i helgen, blött och is på dammarna, där bollarna låg och såg försmädliga ut. men ändå ett tecken på att våren är här.

  3. Hey, cool websites you’ve at this time there.

  4. Unbelievably individual friendly site. Tremendous details readily available on few gos to.

  5. Thank you so much! It is definitely an very good webpage!

  6. Love the website– really individual friendly and lots to see!

Kommentarsfunktionen är avstängd.